سرپرست دبیرکلی فدراسیون با ارسال نامه ای به سازمان لیگ تاکید کرد باشگاههای مشروحه ذیل ظرف یک هفته نسبت به پرداخت بدهی ها خود فرصت دارند.

خبر عجیب درباره پرسپولیس

ابراهیم شکوری در این نامه تاکید کرده باشگاهها نسبت به ارسال رضایت نامه های مربوط به پرداخت بدهی ها به طلبکاران یک هفته فرصت دارند پس از رویت این نامه وفق شرایط موضوع نامه به کمیته انضباطی فدراسیون اقدام کنند.پرسپولیس در خطر کسر امتیاز و سقوط! در ایرناکپرسپولیس در خطر کسر امتیاز و سقوط! در ایرناک

لازم به توضیح است پس از گذشت این مدت و عدم ارسال رضایت نامه ها وفق بند الف و ب ماده 89 مقررات یاد شده نسبت به جریمه نقدی و یا کسر امتیاز و یا محرومیت از ثبت نام بازیکن جدید و یا سقوط به دسته پایین تر حکم مقتضی صادر خواهد شد. این احکام وفق بند 4 ماده 89 قطعی بوده و فقط قابل اعتراض در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) خواهد و تبعات آن متوجه باشگاهها است.

اسامی باشگاهها به شرح زیر است :

ملوان بندرانزلی ، امید گناوه ، پاس همدان ، داماش گیلانیان ، پارس جنوبی جم ، سردار بوکان ، شهدا بابلسر ، پرسپولیس ، ایرانجوان بوشهر ، شهرداری تبریز ، صنعت نفت آبادان ، بعثت کرمانشاه ، سپیدرود رشت ، خونه به خونه بابل ، شهرداری اردبیل ، نساجی مازندران و استقلال اهواز.

  • تاریخ: دوشنبه, 05 اسفند 1398
  • برگرفته از: خبرورزشی
پرسپولیس در خطر کسر امتیاز و سقوط!
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,230