در ادامه با نتیجه بازی تراکتور و پرسپولیس که در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98 برگزار شد به همراه گزارش و عکس های بازی با شما در ایرناک خواهیم بود.

نتیجه نهایی

تراکتور 1 - پرسپولیس 1نتیجه بازی تراکتور و پرسپولیس 11 اردیبهشت 98 + گزارش و عکس در ایرناکنتیجه بازی تراکتور و پرسپولیس 11 اردیبهشت 98 + گزارش و عکس در ایرناک

تراکتورسازی بعد از هفته های درخشانی که پشت سر گذاشت و خود را به عنوان یک مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرد ، طی سه مسابقه اخیرش به شکل ناباورانه ای مقابل سپیدرود رشت ، پیکان و ذوب آهن متحمل شکست شد که این نتایج آنها را از کورس قهرمانی دور کرد ولی تی تی ها امروز که به مصاف پرسپولیس رفتند ، امیدوار به پایان ناکامی ها و کسب پیروزی بودند تا امیدوار به گرفتن سهمیه شوند ولی گل دقیقه 11 کمال کامیابی نیا کارشان را سخت کرد تا روند دشواری برای بازگشت به بازی داشته باشند.

شاگردان لیکنز که نمی خواستند در حضور پُرشور تماشاگران شان نتیجه را به پرسپولیس واگذار کنند ، نمایش هجومی تری در نیمه دوم ارائه دادند و موفق شدند در دقیقه 79 روی پرتاب اوت حاج صفی و شوت اسماعیلی فر گل تساوی را بزنند تا بعد از سه شکست ، این هفته به تساوی یک بر یک برسد و در کورس سهمیه آسیایی بمانند؛ البته این نتیجه موجب از دست رفتن قطعی شانس تراکتورسازی برای قهرمانی شد.

پرسپولیس هم که در دو هفته گذشته نتوانست به برد دست یابد و مقابل سپاهان و ذوب آهن متوقف شد ، به دنبال برد در تبریز بود تا قهرمانی اش را تقریبا قطعی کند ولی دروازه آنها در دقایق پایانی باز شد تا در نهایت به تساوی برسند و با 57 امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر بمانند.

هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛ چهارشنبه : 98/02/11 ؛ ساعت : 17
 • استادیوم : یادگار امام تبریز/ تماشاگر : 66 هزار نفر
 • داور : محمدحسین زاهدی فر؛
 • کمک ها : محمدرضا منصوری و علی میرزابیگی؛
 • داور چهارم : رضا سخندان
 • کمک داوران خط : اشکان خورشیدی و محمدرضا اکبریان
 • ناظر داوری : محمدرضا فلاح.

تراکتورسازی تبریز

 • محمدرضا اخباری
 • محمد طیبی
 • ایمان سلیمی
 • دانیال اسماعیلی فر
 • احسان حاج صفی
 • اکبر ایمانی(58- علیرضا نقی زاده)
 • مهدی مهدی پور
 • اشکان دژاگه
 • سید احمد موسوی(77- محمدرضا آزادی)
 • یوکیا سوگیتا
 • ساسان انصاری

سرمربی : ژرژ لیکنز

پرسپولیس تهران

سرمربی : برانکو ایوانکوویچ

اخطار

اکبر ایمانی(8) از تراکتورسازی

بشار رسن(11) علیرضا بیرانوند(44) مهدی ترابی (64) شایان مصلح(5+90) از پرسپولیس

شرح گل

تراکتورسازی صفر - پرسپولیس 1 (دقیقه 11 : کمال کامیابی نیا) : امید عالیشاه کرنر را کوتاه کار کرد و به مهدی ترابی پاس داد که سانتر دقیق او از جناح راست زمین با تاثیرگذاری علی علیپور توسط اخباری به شکل ناقص دفع شد و در مقابل دروازه خالی تراکتور به کمال کامیابی نیا رسید که او نیز به راحتی گل اول پرسپولیس را زد.

تراکتورسازی 1 - پرسپولیس 1 (دقیقه 79 : دانیال اسماعیلی فر) : پرتاب اوت بلند احسان حاج صفی از سمت چپ زمین را خلیل زاده به شکل ناقص با ضربه سر دفع کرد تا توپ به اسماعیلی فر برسد و این بازیکن با شوت محکم دروازه پرسپولیس را باز کند.

بهترین بازیکن

در روزی که پرسپولیس تا دقیقه 79 از تراکتورسازی پیش بود و درآستانه برتری قرار داشت ، دانیال اسماعیلی فر توانست بعد از نفوذهای مستمر و خلق حملات خطرناک ، با شوت محکم دروازه پرسپولیس را باز کند و موجب جلوگیری چهارمین باخت پیاپی تیمش شود؛ اسماعیلی فر با نفوذها و دوندگی های زیاد عملکرد خوبی در این مسابقه داشت و بازی خوب خود را با یک گل ارزشمند تکمیل کرد.

اتفاق ویژه

پرسپولیس که در دربی برد مهمی مقابل استقلال کسب کرد و توانست به قهرمانی نزدیک تر شود ، امروز هم درآستانه کسب سه امتیاز در تبریز بود و تا دقیقه 79 از حریف خود پیش بود ولی در نهایت با گلی که دریافت کرد ، تنها به یک امتیاز رسید تا قهرمانی اش به تعویق بیافتد و با تساوی زمین را ترک کند.

تراکتورسازی نیز بعد از سه باخت پیاپی که آنها را به بحران برده بود ، با وجود عدم پیروزی ، تساوی ارزشمندی به دست آورد تا امیدوار به کسب سهمیه آسیایی بماند.

لحظات حساس

دقیقه 15 : پاس اسماعیلی فر در موقعیت چندان خوبی به دژاگه نرسید تا حرکت در عرض و شوت او توسط خلیل زاده دفع شود.

دقیقه 22 : ارسال خطرناک حاج صفی به محوطه جریمه پرسپولیس را مدافعان این تیم دفع کردند.

دقیقه 24 : شوت پُرقدرت حاج صفی از پشت محوطه جریمه به حسینی اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه 25 : ارسال پای چپ بشار رسن با شوت تماشایی نوراللهی همراه شد که اخباری توپ را دفع کرد و در ادامه ضربه سر نوراللهی را حاج صفی از روی خط دروازه تراکتورسازی برگرداند و در ادامه ضربه آکروباتیک نوراللهی را اخباری در اختیار گرفت.

دقیقه 27 : سانتر دژاگه از روی کرنر و ضربه سر سلیمی حاصلی به همراه نداشت و به اوت رفت.

دقیقه 30 : پاس در عرض دژاگه را ترابی ، شجاعی و در ادامه ترابی دفع کردند ، اما پشت محوطه جریمه توپ به مهدی پور رسید که شوت پُرقدرت او دقت لازم را نداشت و بعد از برخورد به مدافع پرسپولیس دفع شد.

دقیقه 32 : شوت خطرناک دژاگه از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین به قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را بیرانوند مُشت کرد.

دقیقه 40 : عالیشاه خطایی که در سمت چپ محوطه جریمه تراکتورسازی گرفته بود را با شوت روی پا زد ولی توپ با فاصله کمی از روی دروازه به اوت رفت.

دقیقه 41 : ارسال خطرناک پای چپ سوگیتا با عبور از روی دست بیرانوند ، از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه 43 : شوت راه دور نوراللهی با اختلاف کمی از روی تیرک افقی دروازه تراکتورسازی راهی اوت شد.

دقیقه 52 : یک- دو هماهنگ اسماعیلی فر و موسوی تراکتورسازی را صاحب موقعیت کرد ، اما ارسال کوتاه اسماعیلی فر بی ثمر بود و از مقابل دروازه پرسپولیس رد شد.

دقیقه 53 : ارسال خطرناک موسوی را سید جلال حسینی دفع کرد و در ادامه ضربه سر ایمانی را بیرانوند دراختیار گرفت.

دقیقه 56 : شوت ناگهانی و تماشایی ترابی از پشت محوطه جریمه را اخباری جمع کرد.

دقیقه 86 : ضربه سر خلیل زاده روی سانتر بشار رسن مجددا تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 2+90 : دفع ضربه آزاد حاج صفی به نقی زاده رسید که شوت او تبدیل به گل نشد و به بیرون رفت.

دقیقه 4+90 : ارسال پای راست حاج صفی با دفع ناقص بیرانوند همراه شد که در ادامه مهاجمان تراکتورسازی نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند تا توپ به بازیکنان پرسپولیس برسد.

در حاشیه

* مسعود شجاعی ، کاپیتان تراکتورسازی تنها بازیکنی است که به دلیل محرومیت در این مسابقه حضور ندارد.

* در دقیقه 8 پس از خطایی که بشار رسن در میانه زمین روی اکبر ایمانی انجام داد ، هافبک تراکتورسازی واکنش تندی به بازیکن عراقی پرسپولیس داشت که با میانجی گری بازیکنان درگیری فیزیکی بین آنها پایان پیدا کرد و در این صحنه ایمانی کارت زرد گرفت.

* قبل از شروع مسابقه لیکنز و برانکو برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* محمدرضا زنوزی ، مالک باشگاه تراکتورسازی این مسابقه را از نزدیک تماشا می کند.

* علیرضا بیرانوند با دریافت کارت زرد در دقیقه 44 ، چهار اخطاره شد تا دیدار آینده تیمش برابر ماشین سازی را بخاطر محرومیت از دست دهد.

* شدت تشویق هواداران تراکتورسازی در دقایق پایانی نیمه اول کمتر شده و آنها بیشتر نظاره گر بازی هستند.

* در زمان تعویض امید عالیشاه ، تعدادی از تماشاگران تراکتورسازی علیه او شعار سر دادند.

* در دقیقه 85 تعدادی از تماشاگران تراکتورسازی با پرتاب اشیا به زمین اجازه زدن کرنر به بشار رسن را نمی دادند که اخباری در این زمان میانجی گیری کرد.

* حاج صفی بعد از آنکه در دقیقه 87 کارت زرد گرفت ، اعتراض شدیدی به زاهدی فر و سخندان ، داور چهارم مسابقه داشت.

* در دقیقه 87 زاهدی فر اعتقادی به اعلام خطای پنالتی روی انصاری در برخورد با نادری نداشت و بازی را دنبال کرد.

 • تاریخ: چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398
 • برگرفته از: ورزش سه
نتیجه بازی تراکتور و پرسپولیس 11 اردیبهشت 98 + گزارش و عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,570