گل فراز امامعلی در بازی پیکان مقابل سایپا خط حمله تیم پیکان را به خطرناک ترین زوج خط حمله لیگ برتر تبدیل کرد.

خطرناک ترین زوج حمله در لیگ برتر فوتبال

با گلی که مهاجم تیم پیکان وارد دروازه سایپا کرد ، زوج خط حمله این تیم تبدیل به خطرناک ترین زوج خط حمله لیگ برتر شد.خطرناک ترین زوج حمله در لیگ برتر فوتبال در ایرناکخطرناک ترین زوج حمله در لیگ برتر فوتبال در ایرناک

در ادامه رقابتهای هفته دهم لیگ برتر ، دربی خودرو سازان در تهران برگزار شد که در این بازی تیم سایپا با یک گل مغلوب میزبانش پیکان شد.

شاگردان فرکی که این هفته ها خوب نتیجه می گیرند ، با تک گل فراز امامعلی بر شاگردان ابراهیم صادقی غلبه کردند تا جمع امتیازات شان به 12 و جمع گل های زده شان به 16 برسد.

پیکان در حالی 16 گل به ثمر رسانده و بعد از استقلال دارای بهترین خط حمله لیگ برتر است که 10 گل از این 16 گل توسط 2 بازیکن به ثمر رسیده است.

فراز امامعلی و شهریار مقانلو زوج خط حمله تیم پیکان با زدن 10 گل در 10 بازی بیشترین سهم را در گلزنی های تیم پیکان داشته اند و این دو بازیکن با این آمار بهترین زوج خط حمله لیگ را تشکیل داده اند.

پیش از این شیخ دیاباته و مهدی قائدی دو مهاجم تیم استقلال با زدن 8 گل و 2 پاس گل بهترین زوج حمله ای در لیگ را تشکیل داده بودند که این دو پیکانی از دو مهاجم استقلال پیشی گرفتند.

  • تاریخ: جمعه, 17 آبان 1398
  • برگرفته از: مهر
این مطلب مفید بود؟
خطرناک ترین زوج حمله در لیگ برتر فوتبال
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,750