باشگاه سپیدرود رشت به دلیل قرارداد محمد بلبلی با باشگاه استقلال تهران، از باشگاه های استقلال، فولاد خوزستان و محمد بلبلی شکایت کرد.

شکایت سپیدرود از استقلال و فولاد خوزستان

روز گذشته (دوشنبه) تصاویری از عقد قرارداد محمد بلبلی، بازیکن فصل گذشته تیم سپیدرود با باشگاه استقلال منتشر شد و بلافاصله پس از این اتفاق، باشگاه فولاد خوزستان با انتشار قراردادی مدعی شد بلبلی طی روزهای گذشته با این باشگاه هم قرارداد بسته است!شکایت سپیدرود از استقلال و فولاد خوزستان در ایرناک شکایت سپیدرود از استقلال و فولاد خوزستان در ایرناک

مدیران باشگاه سپیدرود پس از انتشار قرارداد محمد بلبلی با باشگاه های فولاد و استقلال مدعی شدند این بازیکن دو سال و نیم دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و انعقاد قرارداد با او با باشگاه های دیگر غیرقانونی است.

در همین زمینه هم کیومرث بیات (مالک باشگاه سپیدرود) با اعلام اینکه باشگاه سپیدرود به صورت رسمی از باشگاه های استقلال و فولاد خوزستان و محمد بلبلی شکایت کرده است، گفت:ما در نامه مان به سازمان لیگ نوشته ایم که بلبلی ادعا دارد از باشگاه سپیدرود رضایت نامه دارد، ما هم درخواست کرده ایم این رضایت نامه به قوه قضایه ارجاع داده شود تا تاریخ صدور آن مشخص شود. قوه قضایه کاملاً تشخیص خواهد داد آن برگه برای چه زمانی است.

وی افزود:هر باشگاهی با بازیکن ما قرارداد امضا کند، از او شکایت می کنیم.

بازدید : 648 بار
شکایت سپیدرود از استقلال و فولاد خوزستان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,650