سروش رفیعی بازیکن سابق پرسپولیس به تیم فوتبال شهر خودرو پیوست.

سروش رفیعی در تیم شهر خودرو

سروش رفیعی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با تیم فوتبال شهرخودرو قرارداد امضا کرد.سروش رفیعی به تیم شهرخودرو پیوست + عکس در ایرناک سروش رفیعی به تیم شهرخودرو پیوست + عکس در ایرناک

با نظر مساعد یحیی گل محمدی و تلاش های بی وقفه حمیداوی ، مالک باشگاه شهرخودرو خراسان ، سروش رفیعی ، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران به صورت رسمی قرار داد خود را با باشگاه شهر خودرو به امضا رساند.

سروش رفیعی

سروش رفیعی با وجود پیشنهادهای مختلفی که از تیم های داخلی و خارجی داشت ، با حضور در دفتر باشگاه شهر خودرو ، با عقد قراردادی 2 ساله به این تیم پیوست.

سروش رفیعی از جمله بازیکنان پرسپولیس بود که در 2 دوره مختلف حضور در این تیم ، به 2 قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی دست یافت. رفیعی پیش از این با فولاد خوزستان هم طعم قهرمانی در لیگ برتر را چشیده بود.

پیش از رفیعی ، رحمتی ، محمدی مهر ، باقری ، فرامرزی ، خراسانی ، منادی و فرجی از جمله بازیکنانی بودند که در فصل نقل و انتقالات به شهرخودرو پیوسته بودند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 17 مرداد 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,429 بار
سروش رفیعی به تیم شهرخودرو پیوست + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,810