فهرست بازیکنان تیم ملی والیبال کشور ایران برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا اعلام شد.

لیست بازیکنان تیم والیبال ایران برای حضور در مسابقات آسیایی :

بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 22 تا 30 شهریور به میزبانی تهران برگزار می شود. تیم ملی والیبال ایران در مرحله نخست این مسابقات با تیم های استرالیا ، قطر و سری لانکا همگروه است.لیست بازیکنان تیم والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در ایرناکلیست بازیکنان تیم والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در ایرناک

لیست بازیکنان تیم ملی والیبال :

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران ، سعید معروف ، سیدمحمد موسوی ، امیر غفور ، میلاد عبادی پور ، پوریا فیاضی ، فرهاد قائمی ، علی شفیعی ، علی اصغر مجرد ، مسعود غلامی ، جواد کریمی ، امیرحسین اسفندیار ، پوریا یلی ، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا موذن را به عنوان 14 بازیکن شرکت کننده در رقابت های قهرمانی آسیا انتخاب کرده است.

در مقایسه با لیگ ملت ها و مسابقات انتخابی المپیک ، محمدجواد معنوی نژاد از فهرست تیم ملی کنار گذاشته شده و جای خود را به اسفندیار داده است.

اهمیت این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا به این دلیل است که هشت تیم برتر رقابت ها ، می توانند در مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو شرکت کنند.

گروه بندی مرحله مقدماتی مسابقات به شرح زیر است :

گروه اول : ایران ، استرالیا ، قطر و سری لانکا

گروه دوم : ژاپن ، هنگ کنگ ، تایلند و چین تایپه

گروه سوم : قزاقستان ، چین ، عمان و هند

گروه چهارم : کره جنوبی ، اندونزی ، پاکستان و کویت

برنامه مسابقات تیم ملی ایران نیز در مرحله نخست این رقابت ها از قرار زیر است :

جمعه 22 شهریور ساعت 18:30، ایران - سری لانکا

شنبه 23 شهریور ساعت 18:30، ایران - قطر

یکشنبه 24 شهریور ساعت 18:30، ایران - استرالیا

در پایان مرحله گروهی ، 2 تیم برتر هر گروه راهی مرحله دوم گروهی می شوند. تیم ها روز دوشنبه 25 شهریور استراحت می کنند و مسابقات مرحله دوم در روزهای 26 و 27 شهریور برگزار خواهد شد. 28، 29 و 30 شهریور هم برای برگزاری مسابقات مراحل یک چهارم ، نیمه نهایی و فینال برنامه ریزی شده است.

مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2020 توکیو در قاره آسیا ، از 17 تا 22 دی به میزبانی چین برگزار می شود و هشت تیم برتر مسابقات قهرمانی آسیا در رقابت های انتخابی المپیک نیز شرکت می کنند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 20 شهریور 1398
  • برگرفته از: ایرنا
لیست بازیکنان تیم والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,830