بعد از نیکی لاچی هنرپیشه آمریکایی حالا نوبت به یک نفر دیگر است که با شباهت بیش از اندازه به علی دایی تعجب همه را برانگیزد.

تمام بدلهای علی دایی

بدل علی دایی یک سرباز آمریکایی است!

این عکس در شبکه های اجتماعی به عنوان بدل ناخواسته علی دایی دست به دست می شود.با بدلهای علی دایی آشنا شوید + تصاویر در ایرناک با بدلهای علی دایی آشنا شوید + تصاویر در ایرناک

گفته می شود فردی که در تصویر قرار دارد یک سرباز آمریکایی است که هم اکنون در سوریه حضور دارد.

برخی دیگر می گویند این سرباز در عراق است. برخی دیگر از احتمالات حضور این سرباز در افغانستان می دهند اما چیزی که بین این شایعات مشترک است این است که این فرد که شباهت بسیار زیاد و عجیبی با علی دایی دارد آمریکایی است.

البته او شاید از شباهت عجیب خود با علی دایی خبر نداشته باشد و گرنه پس از بدل مسی، بدل رونالدو ، بدل کی روش و بدل سوارز شاهد به بازار آمدن بدل علی دایی هم بودیم!

یک سرباز آمریکایی بدل علی دایی

یک سرباز آمریکایی بدل علی دایی

یک هنرپیشه آمریکایی بدل علی دایی

یک سایت خارجی در مطالب اخیر خود از شباهت علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آقای گل جهان به یک هنرپیشه آمریکایی گفت. این سایت که imbdo نام دارد در مطلبی اشاره کرده که نیک لاچی و علی دایی که به ترتیب هنرپیشه مطرح هالیوود و بهترین گلزن رده ملی جهان هستند شباهتی با یکدیگر دارند. البته این نظر این سایت آمریکایی است. هرچند که این دو خیلی هم بی شباهت به هم نیستند.

شباهت علی دایی به هنرپیشه هالییودی نیک لاچی

شباهت علی دایی به هنرپیشه هالییودی نیک لاچی

نیک لاچی بدل علی دایی

نیک لاچی بدل علی دایی

خانواده نیک لاچی بدل علی دایی

خانواده نیک لاچی بدل علی دایی

 نیک لاچی بدل علی دایی

 نیک لاچی بدل علی دایی

نیکی لاچر هنرپیشه و خواننده آمریکایی است که متولد 1973 بوده و تا کنون چند آلبوم موسیقی را منتشر کرده است.

بازدید : 6,489 بار
با بدلهای علی دایی آشنا شوید + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,720