حمید سوریان ، نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود در کنار  رومن ولاسوف کشتی گیر سر شناس و نامی روسیه را که دارنده 2 طلای المپیک 2 طلا و 1 نقره جهان است منتشر کرد.

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا

حمید سوریان ، نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود در کنار  رومن ولاسوف کشتی گیر سر شناس و نامی روسیه را که دارنده 2 طلای المپیک 2 طلا و 1 نقره جهان است منتشر کرد.شب نشینی حمید سوریان با رومن ولاسوف قهرمان کشتی دنیا در ایرناکشب نشینی حمید سوریان با رومن ولاسوف قهرمان کشتی دنیا در ایرناک

این کشتی گیر خوش اخلاق روس ها که جزو معدود کشتی گیران پر طرفدار روسی در ایران است بارها از کشور ایران و حمید سوریان به نیکی یاد کرده و همیشه سوریان را تحسین کرده و از او به عنوان بی همتا یاد کرده است ، چندی قبل برای زلزله کرمانشاه هم با زبان فارسی در اینستاگرامش تسلیت گفته بود.

حمید سوریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

به نام حضرت دوست.

به لطف خدا فرصتی دست داد تا در کنار دوستان و قهرمانان نام آور ایرانی و روس باشم.

در کنار مصاحبت و فیض بردن از هم نشینی با دوستان همیشگی ام ، مجالی فراهم شد تا با رفیق دوست داشتنی ام "رومن ولاسوفِ" روس ، قهرمان بلند آوازه ی دنیای کشتی هم گپ و گفتی داشته باشم.

"رومَن" که در دنیای قهرمانی اعجوبه ای است صاحب سبک و بی بدیل ، بار ها ثابت کرده در دنیای پهلوانی و اخلاق هم "ولاسوفی" است برای خودش و اینکه بار ها در صفحات اجتماعی به مواردی ، چون زلزله کرمانشاه و ... اشاره کرده ، نشان از دگردوستی و محبتش است و به همین خاطر بر خود دیدم تا با افتخار از او و سجایای اخلاقی اش یاد کنم.

بی شک و بلا تردید ، از بزرگمردی چو او ، به نیکی در دفتر تاریخ کشتی یاد خواهد شد.

حمید سوریان و رومن ولاسوف

حمید سوریان و رومن ولاسوف

  • تاریخ: پنج شنبه, 23 آذر 1396
شب نشینی حمید سوریان با رومن ولاسوف قهرمان کشتی دنیا
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,770