چهره های مشهور زیادی امروز 8 شهریور ماه متولد شده اند و همینطور در این روز چهره های زیادی را هم از دست داده ایم که در ادامه به معرفی برخی از این عزیزان میپردازیم.

این بازیگر جوان که با نقش شیرین دختر بزرگ آقا در سریال شهرزاد به محبوبیتش افزود یکی از چهره های پرطرفدار سینما است که از او میتوان به عنوان بازیگر پرکار این روزهای سینما یاد کرد.

احسان علیخانی روز گذشته در نشستی که با حضور داورهای این برنامه برگزار شد به صحبت های خانم بازیگر واکنش نشان داد.

پریناز ایزدیار و امیر جدیدی که سابقه همکاری مشترک با یکدیگر را در هت تریک داشتند باز هم در لتیان همبازی شدند و با این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهند داشت.

مروری بر پوشش و تیپ های عجیب و متفاوت بازیگران در چند مراسم اکران فیلم داشته ایم که حتما برایتان جالب خواهد بود.

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ پوست شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل و بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی برگزار شد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده میکنید.

در ادامه با بیوگرافی کامل پریناز ایزدیار بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی پریناز ایزدیار با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی لتیان به کارگردانی علی تیموری با حضور بازیگرانی چون پریناز ایزدیار ، امیر جدیدی ، سارا بهرامی و ... با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 3,920