راه کار هایی برای تهیه بوتاکس خانگی با مواد طبیعی نیز وجود دارد که این بخش از سلامت ایرناک در ادامه لیست ماسک های ضد چروک صورت معرفی خواهد کرد.

آروماتراپی صورت در واقع نوعی استفاده از اسانس های روغنی برای مراقبت از پوست صورت می باشد. که فواید و مزایاهای بسیار زیادی دارد. با ایرناک همراه باشید تا با فواید به همراه چگونگی استفاده از آروماتراپی صورت آن بیشتر آشنا شوید.

برای درمان سریع این لکه های پوستی راههای مختلفی در طب مدرن و طب سنتی وجود دارد که در این بخش ما به معرفی بهترین راههای درمان و ماسک های ضد لک خانگی خواهیم پرداخت .

این بخش شامل توصیه هایی در مورد اینکه چگونه از شر بافت اسکار و زخم خلاص شوید و علامت هایی در صورت که یک آسیب بزرگ یا کوچک میتواند جای زخم را برای شما برجای بگذارد است.

سدر این معجزه ی طبیعی و سنتی که میتوانید از عطاری تهیه کنید و برای ریزش مو ی خود بکار ببرید تا موهایی شفاف داشته باشید در ضمن سدر موجب ضخیم شدن تارمو گشته و هیچ ضرری هم برای مو ندارد .

گالوانیک صورت برای همه انواع پوست (شامل پوست حساس) مناسب است و این درمان تخصصی پوست فواید زیادی دارد.

در بسیاری از محصولات آرایشی از خیار به عنوان یکی از مواد اولیه پایه استفاده می شود و حتی در سالن های زیبایی برای بهبود پوست کاربرد دارد.

پزشکی پوست یا درماتولوژی (Dermatology) شاخه‌ای از پزشکی است که با پوست و بیماری‌های آن سر و کار دارد. یک پوست‌شناس بیماری‌های مربوط به پوست، پوست سر، ناخن و مو را درمان می‌کند.

صفحه1 از39
کاربران آنلاین : 2,920