پوشت یا دستمال جیبی یکی از اکسسوری های مهمی است که نقش بسیار مهمی در استایل آقایان دارد اما متاسفانه کمتر به آن توجه می شود. پوشت می توان در کمتر از چند ثانیه استایلی شیک و خاص برای شما ایجاد کند.

تا زدن دستمال جیبی مردان کار زیاد سختی نیست. در این بخش از دنیای مد ایرناک راهنمای آموزش 5 مدل تا کردن دستمال جیب آقایان را مشاهده خواهید کرد.

آقایان برخلاف خانم ها به ظاهر خود اهمیت نمی دهند و برایشان مهم نیست چه تیپ و استایلی داشته باشند . اگر دوست دارید که بدانید خانم ها پوشیدن چه لباس هایی را نمی پسندند ، با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه شوید .

اگر طرفدار پوشیدن کت های اسپرت هستید باید بدانید که این نوع کت ها را نیز باید با رنگ کفشتان ست کنید زیرا انتخاب رنگ مناسب کفش می تواند سَبک زیبایی شناسی کت و شلوار را تغییر دهید و تاثیر عمیق تری در دیگران ایجاد کند.

در این مطلب از دنیای مد ایرناک به شما کمک خواهیم کرد مناسب ترین و زیباترین لباس را برای سن خود انتخاب کنید و از پوشیدن آن لذت ببرید تا به عنوان یک فرد خوش پوش معرفی شوید.

در این بخش از دنیای مد ایرناک انواع مدلهای یقه پیراهن مردانه متناسب برای فرم های مختلف صورت را به شما معرفی می کنیم.

ترکیب رنگ قهوه ای با رنگهای دیگر یکی از دغدغه هایی است که افراد در فصل پاییز با آن گریبانگیر هستند. اگر به دنبال رنگ هایی هستید که با قهوه ای ست کنید ، این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

تا به حال به این فکر کرده بودید جیب کوچک شلوار لی برای چیست و چه کاربردی دارد؟ دلیل گذاشتن جیب کوچک روی شلوار لی را در این بخش از دنیای مد ایرناک خواهید خواند پس با ما همراه شوید.

صفحه1 از10
کاربران آنلاین : 2,240