روشهای پیشگیری و درمان بیماریها

تیر کشیدن قلب در اکثر مواقع دلایل غیر قلبی داشته و گذرا هستند اما در برخی از موارد این مشکل حادتر است و نیاز به بررسی بیشتر دارد . در این بخش از ایرناک به شما می گوییم کدام یک از دردها مربوط به مشکلات قلب است و علت تیرکشیدن قلب چیست ؟

در این بخش از سلامت ایرناک ، به ترکیبی فوق العاده و طبیعی که بدون دارو به جلوگیری از گرفتگی عروق کمک می کند و کلسترول را به سرعت کاهش می دهد ، اشاره کرده ایم و توضیحات قابل توجهی را نیز درباره این بیماری آورده ایم.

درد قلب یکی از درد های شایع مخصوصا در سنین بالا است که حتی ممکن است به قلب مربوط نباشد و در اثر آسیبهای سایر اندامها ایجاد گردد. تمام دردهای ناحیه سینه مهم هستند و باید علت آنها کاملاً بررسی شود.

در این قسمت از سلامت ایرناک قصد داریم تا در مورد درد مداوم کف پا و راه های درمان و خلاص شدن از این درد صحبت کنیم . برای دستیابی به درمان مناسب ، باید مشکل را بدانید. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که درد شما در کجا واقع شده است.

رادیوتراپیست در تیمی از متخصصان که به مراقبت و معالجه بیماران مبتلا به سرطان می پردازند ، تحت راهنمای یک سرطان شناس پرتونگاری مشغول به کار خواهند بود. آنها معمولاً در یکی از سه زمینه اصلی : شبیه سازی ، برنامه ریزی و درمان ، به صورت چرخشی کار می کنند.

روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید ، یک بیماری سیستمیک و مزمن است که باعث تخریب غضروف و ایجاد ضایعات استخوانی می شود.

جراحی پلاستیک بینی هم به مانند هر عمل جراحی دیگر می تواند با عوارضی از قبیل عوارض عملکردی و تنفسی و یا عوارض زیبایی همراه شود که در این بخش از ایرناک به بیان این عوارض ها می پردازیم.

کرونا ویروس جدید ، بیماری است که با ظهور نوع جدید آن از ووهان چین ، بار دیگر موجب نگرانی بین المللی شده ­ است و گفته می شود که ممکن است خاستگاه آن از خفاش باشد.

کاربران آنلاین : 5,700