در این بخش از سلامت ایرناک ده دستورالعمل جادویی شست و شو و ضدعفونی پا را که برای تمامی کاربردهای سلامتی به خوبی عمل می کند، به اشتراک می گذاریم.

ممکن است فکر کنید که پاسخ به سردرد ساده است و با استفاده از داروهای آرام بخش، ایبوپروفن و یا دیگر داروهای مسکن حل می شود اما انجام این کار می تواند واقعاً باعث بدتر شدن سردرد شودبسته به این که چه نوع است، شود.

برای درک افسردگی باید از علائم فیزیکی نیز آگاه باشید که این می تواند به تشخیص به موقع و درمان کمک کند. در این قسمت از سلامت ایرناک برخی از نشانه های فیزیکی افسردگی که ممکن است انتظارش را نداشته باشید آورده شود.

می توانید با رعایت نکاتی از ورود جرم ها به بدن خود جلوگیری کنید که در این قست از بخش بهداشت و سلامت ایرناک قصد داریم به تعدادی از این راه ها اشاره کنیم.

رژیم SIBO یک رژیم غذایی حذف تدریجی است که هدف آن کاهش التهاب در دستگاه گوارش و رشد بیش از حد باکتری در روده کوچک است و در برخی موارد, تنها حذف قند ها می توانند علائم را کاهش دهند.

برای این که شما را قادر به لبخند زدن بدون نگرانی در مورد بوی بد دهانتان کنیم، در این قسمت از سلامت ایرناک علاوه بر علل بوی بد معده لیستی از 10 مورد غذایی را تهیه کرده ایم که می توانند بوی بد دهانتان را از بین ببرند .

دلایل بسیاری برای درد بازوی سمت راستی وجود دارد، اما می توانید موارد اصلی گفته شده در این بخش از سلامت ایرناک را نیز در نظر بگیرید.

سندروم تونل کوبیتال زمانی اتفاق می افتد که فشار در ناحیه عصب زیاد باشد و بر روی استخوان آن تاثیر بگذارد و این موارد اغلب شامل بی حسی، سوزش و ضعف در انگشتان کوچک و حلقه می باشد.

صفحه1 از70
کاربران آنلاین : 3,240