تب نتیجه تلاش گلبول های سفید خون برای مبارزه با میکروب های عفونی است و بنابراین ، ایجاد یک افت ناگهانی در تعداد گلبول های سفید خطر ایجاد عفونت را در بدن افزایش می ‎دهد و بدن شما در برابر کوچک ترین عفونت ها نیز آسیب پذیر خواهد بود .

سیفلیس یا سفلیس نوعی بیماری آمیزشی است که از باکتری ترپونما پالیدوم ناشی می شود. اولین بار فریتز شادین و اریش هوفمان در سال ۱۹۰۵ باکتری مولد این بیماری یعنی ترپونما پالیدیوم را شناسایی کردند.

کولونوسکوپی روده به پزشک شما کمک می کند که علت های درد شکم ، خونریزی مقعد ، یبوست مزمن ، اسهال مزمن یا دیگر مشکلات روده را تشخیص دهد.

برنامه ی درمانی که در این بخش از سلامت ایرناک به صورت لیستی کامل ارائه شده است نکاتی است که اکثر شما میدانید اما اهمیت رعایت و اجرای آنها به صورت صحیح اهمیت بیشتری از دانستن آنهاست برای همین در اینجا لیست شده اند.

خستگی چشم که اغلب نشانه ضعف اساسی چشم ها و یا استفاده شدید از آن ها است، سبب کاهش بهره وری شخص و ایجاد احساس بیماری در آن می ‎شود . در این بخش از سلامت ایرناک به علل خستگی چشم و درمان آن خواهیم پرداخت.

در این بخش از سلامت ایرناک نکاتی وجود دارد، که حتی با وجود درمان های پزشکی، باید از انجام آنها نیز اجتناب کنید.

در این بخش از سلامت ایرناک چند آمار و سابقه اولیه در مورد آزمایشات وجود دارد ، از زمان انتشار مطالعات وی، دانشمندان بیشتری به ارتباط بین چین و بیماری های قلبی پرداخته اند.

در این بخش از سلامت ایرناک ما می خواهیم به بررسی علائم اصلی ناتوانی غده تیروئید و درمان آن با عسل خانگی و آجیل بپردازیم پس اگر شما به پرکاری تیروئید دچار هستید خواندن آن را از دست ندهید.

صفحه1 از75
کاربران آنلاین : 2,270