انتشار تصویر رو جلد فیلم سینمایی قسم برای عرضه در سینمای خانگی خشم خانم بازیگر که حالا ساکن آلمان است را برانگیخت تا کارگردان اثر را به حاشیه بکشاند.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 5 بهمن همزمان با سالروز تولد یکی از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل دکتر امیرحسین اسدی داور مسابقه میدون و مشاور کسب و کار و استاد دانشگاه به همراه عکس های خانوادگی و سوابق امیرحسین اسدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

هنرمندان و چهره های کشورمان با بارش اولین برف زمستانی عکسهایی را به یادگار گرفتند و با همراهانشان به اشتراک گذاشتند که در ادامه برخی از آنها را مشاهده خواهید کرد.

اسپاکو یوسفی بازیگر سینما و تلویزیون و همسر سابق محسن چاوشی است که حالا خبر جدایی و طلاق این زوج هنرمند منتشر شده است.

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه باشید تا جدیدترین عکسهای فرزندان بازیگران و شیلا خداداد در کنار همسر و دختر و پسرش را در اختیارتان قرار دهیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل علی سلیمانی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش سهیلا جوادی و بیوگرافی دخترش صبا سلیمانی و فیلمشناسی علی سلیمانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل کورش سلیمانی گوینده و کارگردان و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش عطیه سادات حسینی پور و دخترش مهرآفرین سلیمانی و فیلمشناسی کورش سلیمانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

صفحه1 از225
کاربران آنلاین : 7,970