انتشار خبر بازیگری بهروز پرستویی با انتقادهای زیادی روبرو شد و پرویز پرستویی مجبور به توضیح درباره دلیل انتخاب شدن پسرش برای بازی در این سریال شد.

امروز 26 شهریور همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

این خواننده کشورمان عکسی از خانواده پنج نفره اش را به اشتراک گذاشت و خبر از یک اتفاق تازه در زندگی اش داد.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 25 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه با بیوگرافی کامل وحید رزاقی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش ملیحه گیاهی و فیلمشناسی وحید رزاقی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل علیرضا آرا بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی علیرضا آرا با شما در ایرناک خواهیم بود.

صبا کمالی بعد از مواجه شدن با حجم زیادی از اعتراضات پست جنجالی اش را از صفحه اش پاک کرد و مجبور به توضیح درباره این پست شد اما ماجرا به همین جا ختم نشد و انتشار خبر بازداشت خانم بازیگر او را وادار به توضیحات بیشتر کرد.

صفحه1 از203
کاربران آنلاین : 4,860