اخبار و حواشی چهره ها و سلبریتی ها

امروز سالروز تولد زهره صفوی یکی از چهره های مشهور ایرانی است .ما در این مطب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 16 فروردین می پردازیم.

امروز 15 فروردین همزمان با سالروز تولد آتش تقی پور و درگذشت پروین اعتصامی است که ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

در ادامه با بیوگرافی کامل قدرت الله صالحی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی و علت مرگ قدرت الله صالحی با شما در ایرناک خواهیم بود.

ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 14 فروردین می پردازیم و بیوگرافی کوتاهی از این چهره ها به همراه عکس آنها را ارائه خواهیم داد. همراه ما باشید.

ما در روزشمار تاریخ درگذشت چهره های مشهور ایرانی به دوازدهمین روز از اولین ماه سال رسیدیم و میخواهیم شما را با این هنرمندان که از چهره های مشهور ایرانی درگذشته در 12 فروردین آشنا کنیم .

ما در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از اولین ماه سال رسیدیم و میخواهیم شما را با خشایار اعتمادی و محسن افشانی دو تن از چهره های مشهور ایرانی متولد 11 فروردین آشنا کنیم .

به نظر شما امروز 10 فروردین همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است؟!مینا نوروزی و علیرضا افتخاری دو چهره مشهور متولد 10 فروردین است.

عبدالحسین سپنتا هنرمند سرشناس کشورمان در 8 فروردین از میان ما رفت و اینک بعد از سالها هنوز یاد او یادآور اولین فیلم ناطق در سینمای ایران است. ناصر ملک مطیعی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون هم در چنین روزی متولد شد.

کاربران آنلاین : 9,390