در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیستمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 23 مهر همزمان با سالروز تولد یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.

در این مراسم مجید صالحی ، دنیا مدنی ، کمند امیرسلیمانی ، الهام پاوه نژاد ، پوریا پورسرخ ، سروش جمشیدی ، روشنک گرامی ، بهرنگ علوی ، الهام نامی ، حمید صفت و... حضور داشتند که در ادامه تصاویری از این هنرمندان را مشاهده میکنید.

فیلم دو کیلومتر به کردان به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی محمدجعفر رضایی هفته گذشته پروانه نمایش دریافت کرد و شب گذشته مراسم اکران خصوصی این فیلم سینمایی با حضور بازیگران سرشناس برگزار شد.

در ادامه با بیوگرافی کامل مجید جعفری فیلمساز و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و علت طلاق و جدایی و فیلمشناسی مجید جعفری با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل مظفر سلطانی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مظفر سلطانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل وحید جعفری طراح صحنه سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مهدی جعفری طراح صحنه با شما در ایرناک خواهیم بود.

اسدالله یکتا بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در کنار همسرش خبر از چهل و یکمین سالگرد ازدواجشان داد و همین بهانه ای شد تا مروری بر زندگی اسدالله یکتا داشته باشیم و تصاویری از او در فیلم ها و در کنار خانواده اش را برایتان گردآوری کنیم.

الهام حمیدی و همسرش ، علی نصیریان ، صابر ابر ،علی ضیاء ، پانته آ بهرام ، سمیرا حسینی ، لاله مرزبان ، سپیده خداوردی، متین ستوده ،سارا منجزی، سیاوش خیرابی و... از جمله هنرمندان حاضر در مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره باز بودند.

صفحه1 از211
کاربران آنلاین : 6,560