همه آنچه باید در مورد کودک بدانید

گاهی اوقات کودکان با مشکلات بلع روبرو می شوند و والدین نمی توانند علت را تشخیص دهند . حال در این قسمت از ایرناک در مورد گیر کردن اجسام و غذا درون گلوی کودک و چگونگی خارج کردن آن ها برای شما توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

در اکثریت موارد ، کودکان دختر تمایل دارند که موهایشان را به رنگ صورتی و یا رنگین کمان در بیاورند. اگر شما هم با این واکنش های دخترتان در کودکی مواجه شده اید در این قسمت از ایرناک با ما همراه باشید.

این بخش از ایرناک به شما کمک خواهد کرد تا دلایل گاز کودکان را درک کرده و چند ایده و استراتژی برای واکنش به طور مناسب به شما می دهد.

برای بالا بردن تمرکز در کودکان باید به آنها غذای سالم بدهید و برایشان بازی های فکری فراهم کنید تا ذهنشان باز شود و همچنین محیط مناسبی را برای آنها فراهم کنید.

در ادامه این بخش از ایرناک خواهیم گفت و طبق نظر دکتر آرون از دانشگاه هریچ ، نوجوانان تنها دچار اختلال ذهنی می شود و این اختلال بعد از سن 15 سال آغاز می شود.

اگرچه مایعات داغ یکی از علل بارز و شایع سوختگی در کودکان است ، اما کودکان با روش های دیگری همچون تماس با شعله یا چیزهای داغ ، نور خورشید ، تماس با مواد شیمیایی مانند پاک کننده ها ، سوختگی های الکتریکی دچار سوختگی می شوند.

اختلالات نوشتاری کودکان ، شرایطی است که نوشتن حروف با دست ، آسیب می بیند به طوری که در نوشتن با دست و گاهی اوقات هجی کردن ، ناتوانی ایجاد می کند.

در این قسمت از ایرناک تصمیم گرفتیم که نگاهی به فواید انجام کاردستی در رشد و خلاقیت کودکان بیاندازیم تا بتوانید از آن به عنوان یک راه سرگرم کننده مفید برای فرزندانتان استفاده کنید.

کاربران آنلاین : 5,260