قبل از خرید کفش مدرسه، همیشه یونیفرم مدرسه را بررسی کنید و اگر سوالی دارید از معلم فرزندتان بپرسید. کودکان کفش های مدرسه شان را ساعت های زیادی از روز می پوشند به همین دلیل باید در خرید آن دقت لازم را داشته باشید.

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس والدین به فکر خرید بهترین نوع کیف برای کودکان خود می افتند. انتخاب نادرست کیف باعث ایجاد مشکلات حرکتی و آسیب به ستون فقرات کودکان در بلند مدت می شود.

در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی برای افزایش عمر کفش هایمان را آورده ایم تا بدانید که چگونه باید از کفش هایتان محافظت کنید تا خراب نشوند و بتوانند از پا ها که قلب دوم انسان هستند ، به خوبی مراقبت کنند.

آقایان بایستی علاوه بر اینکه باید دقت بالایی در انتخاب مدل کفش خود داشته باشند بلکه باید در انتخاب رنگ کفش نیز حساسیت زیادی به خرج دهند چرا که بایستی جدا از زیبایی به ست شدن آن با لباس توجه شود.

برای ست رنگ لباس با کفش باید بدانید کدام رنگ کفش را با کدام لباس خود بپوشید . در این مطلب از دنیای مد ایرناک به شما خواهیم گفت که چگونه رنگ کفش هایتان را با رنگ لباستان ست کنید و از همیشه خوش پوش تر به نظر برسید.

بهتر است مدل کیف تان را براساس فرم بدنتان ، اندازه قدتان و سن و سالتان انتخاب نمایید . اگر قصد دارید یک کیف خریداری کنید نکاتی که در این بخش از دنیای مد ایرناک برای شما آورده ایم ، می تواند کمک کننده باشد.

اما آیا می دانید که چه رنگ کفشی را باید با چه رنگ لباسی ست کنید؟ در این مطلب نکاتی را در مورد شیوه ست کردن آنها برایتان آورده ایم.

اگر قصد خرید کیف دارید، بهتر است در انتخاب کیف دقت کنید و قبل از خرید با برخی مدل های کیف و نکات مهم خرید کیف توجه نمایید .

صفحه1 از12
کاربران آنلاین : 5,910