هنگام انتخاب کفش به پاشنه کفش نیز توجه نمایید و کفشی با پاشنه ای را انتخاب کنید که فرم، بلندی و حتی قوس آن مناسب اندام شما باشد. با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید تا به شما بگوییم که کدام پاشنه کفش مناسب اندام شماست .

کفش متناسب با فصل باید طوری باشد که همه استانداردهای لازم را داشته و شخص کاملا در آن احساس راحتی کند. در این بخش از دنیای مد ایرناک تمام ویژگی هایی که کفش پاییزی باید داشته باشد را برایتان آورده ایم.

در این قسمت از دنیای مد ایرناک قصد داریم که چند مورد از معروف ترین برند های کتونی در سراسر جهان را به شما معرفی کنیم.

در این راهنما برای خرید کوله پشتی، ما آنچه را که باید در مورد آن بدانید را به اشتراک می گذاریم و به دنبال آن هستیم تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

قبل از خرید کفش مدرسه، همیشه یونیفرم مدرسه را بررسی کنید و اگر سوالی دارید از معلم فرزندتان بپرسید. کودکان کفش های مدرسه شان را ساعت های زیادی از روز می پوشند به همین دلیل باید در خرید آن دقت لازم را داشته باشید.

با فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس والدین به فکر خرید بهترین نوع کیف برای کودکان خود می افتند. انتخاب نادرست کیف باعث ایجاد مشکلات حرکتی و آسیب به ستون فقرات کودکان در بلند مدت می شود.

در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی برای افزایش عمر کفش هایمان را آورده ایم تا بدانید که چگونه باید از کفش هایتان محافظت کنید تا خراب نشوند و بتوانند از پا ها که قلب دوم انسان هستند ، به خوبی مراقبت کنند.

آقایان بایستی علاوه بر اینکه باید دقت بالایی در انتخاب مدل کفش خود داشته باشند بلکه باید در انتخاب رنگ کفش نیز حساسیت زیادی به خرج دهند چرا که بایستی جدا از زیبایی به ست شدن آن با لباس توجه شود.

صفحه1 از13
کاربران آنلاین : 6,470
بستن