شهرکرد یکی از شهرهای سرسبز و دیدنی استان "چهار محال بختیاری" است که از جمله مناطق مرتفع ،کوهستانی و دارای جذابیتهای طبیعی و مناظر سحر آمیز و قدمتی کهن در سراسر ایران شناخته شده است.

وقتی از دامغان به طرف جنوب حرکت می کنید حدود 1٠ کیلومتر نرسیده به معلمان توجه بسیاری از گردشگران به زیبایی های این روستا جلب میشود. در این بخش از گردشگری ایرناک به معرفی جاذبه های گردشگری روستای رشم می پردازیم.

بدون شک تصاویر گوناگون زیادی در اینترنت یا شبکه های اجتماعی درباره استانبول دیده اید ولی زمانی که همین تصاویر از لنز دوربین یک عکاس حرفه ای خارج میشوند موضوع به کل تغییر می کند.

غار قوری قلا به کردی قوڕه‌قه‌ڵا یا قوری قلعه، بزرگ‌ترین غار آبی خاورمیانه با پیشینهٔ 65 میلیون سال است؛ که در استان کرمانشاه قرار دارد.

در ادامه این قسمت از گردشگری ایرناک با ما همراه باشید تا برخی از این خانه هایی که پیش از این ذکر شد را برایتان معرفی کنیم تا بیشتر آشنا شوید.

دریاچه چورت یا دریاچه میانشه (خواهرخوانده دریای خزر) در فاصلهٔ 10 کیلومتری روستای چورت حد فاصل ساری تا کیاسر در استان مازندران ایران قرار دارد.

جواهرده روستای خوش و آب و هوای بی نظیری است که ما پیشنهاد می کنیم حتی برای یک بار هم که شده سفر به آنجا را تجربه کنید ، با ما باشید تا با این روستای گردشگری بیشتر آشنا شوید.

سوباتان سرزمین سکوت ،سرزمین شگفتی، بدون امکانات پیشرفته ی امروزی.تا جاییکه در این سرزمین خبری از دکل موبایل و برق و گاز نیست بیایید تا با خواندن این مطلب زیبای بخش گردشگری ایرناک تصویر رویایی سوباتان را در ذهن خود مجسم کنیم.

صفحه1 از24
کاربران آنلاین : 4,010