درادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مشت آخر به کارگردانی مهدی فخیم زاده با شما در ایرناک خواهیم بود.

سری به آرشیو عکس های قدیمی گوهر خیراندیش زدیم و عکس هایی از کودکی تا به امروز این بانوی هنرمند را گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

امروز 1 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

در ادامه با بیوگرافی بازیگران سریال محرمی مرضیه و تصاویر آن ، از عکس پژمان بازغی و ماه چهره خلیلی تا گوهر خیراندیش و خلاصه داستان سریال مرضیه را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

گوهر خیراندیش بانوی هنرمند که نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر جلوی دوربین برده است با برخی از نقش هایش در دنیای هنر ماندگارتر شد و جوایز متعددی در جشنواره های مختلف را دریافت کرده است.

مروری بر بازیگران زن سینمای ایران که در نقش های مکمل خوش درخشیده اند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم خانه دیگری به کارگردانی بهنوش صادقی با بازی چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

گوهر خیراندیش بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی خبر از بستری مجید اوجی همسر فلورا سام در بیمارستان داد.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 4,820