امروز 1 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

در ادامه با بیوگرافی بازیگران سریال محرمی مرضیه و تصاویر آن ، از عکس پژمان بازغی و ماه چهره خلیلی تا گوهر خیراندیش و خلاصه داستان سریال مرضیه را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

گوهر خیراندیش بانوی هنرمند که نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر جلوی دوربین برده است با برخی از نقش هایش در دنیای هنر ماندگارتر شد و جوایز متعددی در جشنواره های مختلف را دریافت کرده است.

مروری بر بازیگران زن سینمای ایران که در نقش های مکمل خوش درخشیده اند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم خانه دیگری به کارگردانی بهنوش صادقی با بازی چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

گوهر خیراندیش بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی خبر از بستری مجید اوجی همسر فلورا سام در بیمارستان داد.

فیلم سینمایی سامورایی در برلین با بازی حمید فرخ نژاد و امیرمهدی ژوله آماده نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

فیلم پاستاریونی به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری، از جمله فیلم های بخش مسابقه ای ایران، در سی و یکمین جشنواره فیلم کودک است. این فیلم که عمدتا در تهران ضبط شده، چند سکانس هم در اصفهان دارد.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 4,230