در این مقاله قصد داریم نحوه ی خروجی گرفتن از داده های موجود در پایگاه داده ی MySQL به فرمت اکسل را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

امروز واسه کسانی که در مورد توابع کاربردی mysql کمتر می دانند ، یک توضیح مختصری خواهیم داد و امیدوارم که بدردتون بخوره و استفاده نمایید .

همان طور که در معرفی برنامه نویسی شی گرا توضیح دادم کلاس یک راه بسیار ساده برای استفاده از اشیا در برنامه نویسی شی گرا است.

به معنای برنامه نویسی شی گرا است که در بسیاری از مواقع از مخفف آن OOP استفاده میشود. این روش برنامه نویسی  در PHP4 ایجاد شد و در php5  کمی توسعه یافت.

تابع ()html_entity_decode کد های HTML ای که بخواهید را به کاراکتر تبدیل کرده و باعث میشود کاراکترهای مورد نظرتان را به راحتی مشاهده کنید.

در این بخش میخواهیم تابع رشته ای ()chop را معرفی کنیم. تابع رشته ای ()chop فضاهای خالی و کاراکترهای مشخص شده را از سمت راست کارکترهای رشته ای حذف میکند.

در این بخش میخواهیم چگونگی استفاده از تابع ()trigger_error در PHP را توضیح دهیم. این تابع در جاهایی که کاربر میخواهد داده ای وارد کند بسیار مفید است.

کنترل کننده خطا در PHP به طور پیش فرض وجود ایجاد شده است، حال میخواهیم تابعی را ایجاد کنیم که به طور پیش فرض خطا ها را در طول اجرای اسکریپت ها کنترل کند.

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 6,010